عبارت مورد جستجو:
  پنجشنبه 7 بهمن 1400
دوسالانه‌ها 
نخستین نشست همایش هفتمین دوسالانه مجسمه سازی بازگشت

نخستین نشست همایش هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران شنبه ۱۴ اسفندماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، نخستین نشست همایش هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران به اهداف، رویکرد و تم دوسالانه اختصاص دارد. در این نشست کوروش گلناری؛ دبیر دوسالانه درباره رویکرد دوسالانه و هلیا دارابی؛ دبیر همایش دوسالانه درباره اهداف همایش و محمد پرویزی؛ عضو شورای سیاستگذاری دوسالانه با موضوع «وضعیت: التهاب یک واژه» سخنرانی می کنند و در ادامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار می شود.
در بخش دوم نشست ریما اسلام مسلک، محمد پرویزی، هلیا دارابی، کامبیز صبری، کوروش گلناری، محمود محرومی و بهداد لاهوتی، اعضای شورای سیاستگذاری دوسالانه درباره رویکرد برنامه های دوسالانه سخن می‌گویند و پرسش و پاسخ با اعضای شورا بخش بعدی نشست است.
نخستین نشست همایش هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران ساعت ۱۶ (۴ بعد از ظهر) شنبه ۱۴ اسفندماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود و علاقه‌مندان می‌توانند در این نشست شرکت کنند.
سایت هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران نیز به نشانی www.2salane.ir راه اندازی شد و هنرمندان و علاقمه مندان می توانند برای اطلاع از شرایط برگزاری دوسالانه به سایت مراجعه نمایند.
هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران با تم « وضعیت » از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر شهریور و مهرماه سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی

تاریخ خبر:  1395/12/11