عبارت مورد جستجو:
  پنجشنبه 7 بهمن 1400
دوسالانه‌ها 
داوران هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران معرفی شدند بازگشت
داوران هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران معرفی شدند
کورش گلناری؛ دبیر هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران، پنج داور ایرانی و خارجی این دوسالانه را منصوب و معرفی کرد.
گلناری گفت: کاترین داوید از فرانسه، ندیم کرم از لبنان، بهرام شیردل، حمید شانس و حمید سوری از ایران داوران نهایی هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران هستند.
کاترین داوید؛ کیوریتور برجسته فرانسوی و تاریخ شناس هنر است که در حال حاضر سمت معاون موزه ملی هنر مدرن مرکز پومپیدو را بر عهده دارد.
بهرام شیردل؛ معمار برجسته کشور که در زمینه معماری میان رشته ای و فلدینگ در عرصه بین المللی کار و تلاش کرده و با معماران مطرح دنیا همکاری نموده است. وی همچنین در عین دریافت مدال های کریستوفر ورن از کانادا و مدال طلای شهرسازی از چین، سابقه ی تدریس در دانشگاه های آمریکا و ریاست گروه طراحی ارشد دانشگاه لندن را نیز در کارنامه ی خود دارد.
ندیم کرم؛ معمار و مجسمه ساز برجسته لبنانی که در عرصه بین المللی فعالیت دارد. وی مدیر آتلیه طراحی معماری هایسیتوس و فارغ التحصیل مقطع دکترای معماری از دانشگاه ژاپن است.
حمید شانس؛ مجسمه ساز برجسته و مدرس دانشگاه هاي هنر کشور است.
حمید سوری؛ مدرس و منتقد برجسته، فارغ التحصیل رشته تاریخ هنر و معماری از دانشگاه سانتا باربارا کالیفرنیا، نگارنده مقالات متعدد هنری در کنفرانس های ملی و بین المللی است و عضویت در هیات تحریریه مجله هنر فردا و هنررسانه را در کارنامه خود دارد.
هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران با تم «وضعیت» از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر شهریور و مهرماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.
 
تاریخ خبر:  1396/05/04