عبارت مورد جستجو:
  پنجشنبه 7 بهمن 1400
دوسالانه‌ها 
هنرمندان تا 22 مرداد استیتمنت نهایی را ارسال کنند بازگشت
دبیر هفتمین دوسالانه مجسمه سازی:
 
هنرمندان تا 22 مرداد استیتمنت نهایی را ارسال کنند
 
خوانش بهتر اثر هنری ویژگی استیتمنت است
 
هنرمندان پذیرفته شده در مرحله اول هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران تا 22 مردادماه جاری فرصت دارند، استیتمنت نهایی اثر خود را به دبیرخانه دوسالانه ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران، کورش گلناری، دبیر دوسالانه گفت: استیتمنت نویسی در اثر هنري امروزي سهم قابل توجهي دارد و به عنوان تفسيرگر ماهيت ذهني وعملكرد هنرمند، نقش جابه جايي مفاهيم را دارد و بيان گر قصد و نيت هنرمند است و مي توان گفت ويژگي استيتمنت خوانش بهتر اثر هنري و درك بنيان نظري مولف آنست. از اين رو از هنرمندان عزيزي كه فرصت كافي براي نگارش استيتمنت نداشته اند، خواهشند است تا وقت تعيين شده استيتمنت هاي خود را تكميل کنند و در صورت نياز به مشاوره به دبيرخانه اعلام کنند.
گلناری افزود: عمده هنرمندانی که در هفتمین دوسالانه مجسمه سازی شرکت کرده اند همراه با بارگذاري تصویر اثر، اطلاعات و استيتمنت اثر را نیز ارسال كرده اند اما دبیرخانه دوسالانه تصمیم گرفت پس از انتخاب مرحله اول، هنرمندانی که در این مرحله اثرشان پذیرفته شده فرصتی برای بازنگری استیتمنت داشته باشند. بنابراین هنرمندان پذیرفته شده می توانند در صورت تمایل استیتمنت خود را تغییر دهند و حداکثر تا 22 مردادماه جاری متن نهایی را به دبیرخانه دوسالانه ارسال کنند.
اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران در سایت دوسالانه به نشانی www.2salane.ir اعلام شده است.
هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران با تم «وضعیت» از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر شهریور و مهرماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

 

تاریخ خبر:  1396/05/18